3 черв. 2016

Переведення учнів

До уваги батьків! На сторінці сайту "Переведення учнів" у підрозділі "Мережа" розміщено витяг з протоколу засідання педради про переведення учнів 1-4 класів до наступних класів та наказ про випуск учнів 11-го класу зі школи.
2 черв. 2016

Дні практики

Сьогодні учні 5-Б класу вправлялись у кмітливості, виконали завдання квесту, переглянули фільм "За гранню сприйняття"
1 черв. 2016

Звітування керивніка закладу

До уваги вчителів, батьків та громадськості! 09.06.16 о 17.00 відбудеться щорічне звітування директора школи
1 черв. 2016

Дні практики

Сьогодні на практиці учні доторкнулись до науки у Ландау-центрі, поринули у археологічний музей при ХНУ ім. В.Н. Каразіна
31 трав. 2016

Екскурсія до Дніпра

Сьогодні учні 5-8-х класів з екскурсією відвідали музей залізної дороги у м. Дніпро та побували на козацькому хуторі у с. Галушківка
31 трав. 2016

Дні практики

Сьогодні на прктиці учні школи відвідали зоопарк, літературний музей, попрацювали з технікою квілінг та знайомились з інформаційними процесами
30 трав. 2016

Вистава "Аліса у країні чудес"

Сьогодні в актовій залі школи відбулась звітна вистава театрального гуртка
30 трав. 2016

Відкриття шкільного табору з денним перебуванням "Джерельце"

Сьогодні у спортивній залі школи відбулось урочисте відкриття шкільного табору з денним перебуванням "Джерельце"
28 трав. 2016

Випускний вечір

Сьогодні відбувся випускний вечір в учнів 11-А класу, яких привітав помічник Харківського міського голови Г.А. Кернеса - Посохов В.І.
27 трав. 2016

Парад переможців

Сьогодні у школі відбулось урочисте нагородження учнів-переможців олімпіад, турнірів, конкурсів. Ми пишаємось вами та бажаємо подальших успіхів у навчанні.