29 квіт. 2016

Година спілкування англійською

Сьогодні в рамках проведення заходів до Року англійської мови в Україні у каб. 22 пройшла година спілкування англійською мовою з Сюй Мінхао, студентом факультету літакобудування ХАІ з Китаю
26 квіт. 2016

30 років аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2016 року з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС у школі було проведено тематичні заходи: години спілкування, виховні години, лінійка пам'яті, книжкова виставка у бібліотеці.
23 квіт. 2016

Всеукраїнський суботник

Сьогодні учні, їх батьки та вчителі школи взяли участь у Всеукраїнському суботнику.
22 квіт. 2016

Вітаємо переможця!

Сьогодні в ХЗШ № 164 відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу "Київський район очима юних". Вітаємо Іващенко Анастасію з ІІ місцем та бажаємо успіхів у навчанні.
21 квіт. 2016

День Шекспіра

Сьогодні у школі проходив День Шекспіра. В актовій залі читались сонети мовою оригіналу з театралізованою постановкою.

Французький круглий стіл

Сьогодні у каб. 22 з учнями 7-11-х класів за круглим столом спілкувалась художниця Тіна Меньє (Екс-ан-Прованс, Франція)

Увага! Attention!

З нагоди тижня іноземних мов та на честь дня народження королеви Єлизавети у школі 21.04.2016 року оголошується дрес-код. Обов'язковими атрибутами в цей день є шляпка або корона для дівчат та метелик або краватка.

Парад іноземних мов

Сьогодні в актовій залі школи учні старших класів представили постановки різними мовами
19 квіт. 2016

Казки англійською