Комунальний заклад «Харківський ліцей № 16 Харківської міської ради»

Шановні батьки!

Головне управління ДСНС України у Харківській області  наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, невідомими предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки — першопричини сумних та трагічних наслідків. В умовах дистанційного навчання та в період канікул більшість дітей залишаються дома без нагляду батьків, тому рятувальники ДСНС звертаються до батьків з проханням подбати про безпеку своїх дітей, а саме:

1. Тримайте запальнички, сірники, вибухонебезпечні предмети та хімічні речовини в недоступних для дітей місцях;
  2. Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно розв'язати проблеми, які можуть виникнути;
  3. Перевіряйте справність електромережі та не дозволяйте малолітнім дітям самостійно користуватись побутовими предметами;
  4. Розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації терміново треба сповістити про це дорослих та службу порятунку за номерами “101” та “112”;
  5. Слідкуйте за тим, щоб діти не відвідували самостійно водоймища, ліс, покинуті будівлі тощо;
  6. Забороняйте дітям підбирати на вулиці незнайомі предмети — вони можуть бути небезпечними;
  7. Нагадайте дітям, що у разі знаходження предмета схожого на боєприпас у жодному разі не чіпати його та терміново повідомте службу порятунку за телефоном “101” та “112” або поліцію за телефоном “102”.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

До уваги батьків!

З питань щодо видалення персональних даних дитини (імені, домашньої адреси, номера телефону, дати й місця народження тощо), фото, відео зі шкільного сайту звертатися за адресою [email protected].

Шановні батьки!

До Вашої уваги алгоритм отримання фізичними особами довідки про реєстрацію місця проживання особи або довідки про склад сім'ї через вебсайт "Портал електронних сервісів міста Харкова"!

До уваги батьків!

До відома батьків! Послуга комунального підприємства "Муніципальна охорона" із забезпечення безпеки  КЗ "ХСШ №16" (тривожна кнопка) здійснюється шляхом бюджетних коштів.