27 трав. 2016

Останній дзвоник

Сьогодні у школі пролунав останній дзвоник. Вітаємо випускників, учнів, їх батьків та вчителів зі святом.
19 трав. 2016

День відкритих дверей

Сьогодні в актовій залі школи відбулась концертна програма з нагоди дня відкритих дверей.
19 трав. 2016

30-й Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач

Вітаємо учнів 3-х класів, які взяли участь у 30-му Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач і вийшли у фінал. Бажаємо успіху у фінальному етапі чемпіонату.
18 трав. 2016

18 ТРАВНЯ, – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.
12 трав. 2016

VII Міждународний туристичний форум "Харків: партнерство в туризмі"

12.05 учні 10-А класу взяли участь у VII Міжнародному туристичному форумі "Харків: партнерство в туризмі"
9 трав. 2016

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас із Днем премоги! Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров'я та щастя!
6 трав. 2016

До уваги батьків!

Нагадуємо, що відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, під час проведення атестації, крім членів комісії можуть бути присутніми представники батьківського комітету школи. Для цього представникам батьківського комітету потрібно звернутись з письмовою заявою до керівника школи не менше як за 3 дні до початку атестації, за розглядом якої видається відповідний наказ керівника навчального закладу.
5 трав. 2016

Конференція "У війни не дитяче обличчя"

Сьогодні до Дня Перемоги в актовій залі школи відбулась конференція "У війни не дитяче обличчя", в рамках якої учні 10-А представили власні дослідження "Діти-герої", учні 6-8 класів підготували концертні привітання зі святом.
4 трав. 2016

Початок ЗНО-2016

5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Нагадуємо, що для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури обов’язковими документами є паспорт та сертифікат. Запрошення-перепустка прискорює процедуру допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
29 квіт. 2016

Зі святом Великодня!

З нагоди свята у фойє школи проходила акція "Намалюй писанку", в ході якої всі бажаючі мали змогу створити спільно Великодню писанку. Також учні 8-9-х класів підготували власну міні-виставку виконаних писанок у різних техніках.