Комунальний заклад «Харківський ліцей № 16 Харківської міської ради»

Нова Українська Школа

Нова українська школа — це ключова реформа Міністерства освіти і науки України.

Головна мета — створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ — це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

З 1 вересня 2018 року "ХЛ №16" відкрив двері для першачків, з яких розпочалося впровадження нової освітньої реформи. У 2018/2019 навчальному році наша школа радо прийняла  на навчання чотири перші класи, у 2019/2020 нашу шкільну родину поповнили три класи першачків, у 2020/2021 навчальному році ми знову зустріли три перші класи.

З 2018 року учителі початкових класів, а також учителі-предметники проходять спецкурси з викладання окремих предметів, враховуючи  вимоги реформи Нової української школи, а також комплексну підготовку (курси). Кожне робоче місце учителя 1-х класів оснащено сучасним ноутбуком, багатофункціональним пристроєм, ламінатором, витратними матеріалами. Учні забезпечені новими партами, дидактичними матеріалами, придбаними коштом бюджету, серед яких: набори корисних копалин, муляжі фруктів та овочів, мікроскопи, математичні роздатки та багато іншого. Постачання іншого обладнання для НУШ продовжується.

У серпні 2019 року учителі 3-х та 4-х класів коштом субвенції проходять курси підвищення кваліфікації учителів, які працюватимуть у 1-х класах у 2020/2021 та 2021/2022 роках.