Прийом до школи

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто

Список документів для вступу у 1й клас:

1. Свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія);

2. Медична довідка №086-1/о;

3. Документ, що підтверджує місце реєстрації дитини або одного з її батьків (за бажанням).

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів затверджено наказом МОН України  від 16.04.2018 року №367.

Заяви батьків приймаються в будь-який зручний для них час протягом дня з понеділка по п'ятницю (9:00 - 17:00, перерва 13:00 - 14:00).

Територію обслуговування за закладами загальної середньої  освіти району на 2021/2022 навчальний рік затверджено наказом Адміністрації Київського району Харківської міської ради від 08.10.2020 № 41

Згідно з п.4 Розділу 2 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти список зарахованих дітей до 1 класу оприлюднюється на інформаційному стенді закладу (І поверх).

З питань зарахування дітей до 1 класу звертатися до адміністрації школи, а у разі не вирішення питання - до методиста методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Любов Григорівни за телефоном 725-24-86.