Бібліотека

Бібліотека комунального закладу "Харківський ліцей № 16 Харківської міської ради"

Девіз бібліотеки: "Через книги до вершин!"

Завідувач бібліотеки ХЛ № 16 — Жданова Зінаїда Олексіївна.

Рік заснування бібліотеки — 1976

У далекому 1976 році, коли середня школа №16 вперше відчинила свої двері для учнів селища Жуковського, і почала працювати наша пришкільна бібліотека. Спочатку її фонд нараховував не більш ніж 1000 примірників різних видань, але книга була і є джерелом знань як у 70-х роках XX століття, коли не було доступу до Інтернету, так і зараз, коли ми живемо в еру розвинених комунікаційних технологій, саме тому бібліотека не просто функціонувала при школі, а розквітала силами батьків, учнів, учителів та органів влади. На цей час книжковий світ теж не втрачає свою актуальність, і тому бібліотека продовжує свою таку важливу справу — справу, яка веде маленьку людину до світу науки, пізнання та самовдосконалення.

Куточок призовника

Вся необхідна інформація для майбутніх призовників