30 вер. 2016

День шільного самоврядування

Сьогодні до дня вчителя учні підготували і провели уроки, виготовили осінні букети, привітали теплими словами та святковим концертом.
26 вер. 2016

Європейський день мов

Сьогодні у школі в актовій залі відбулось свято, присвячене Європейському дню мов і підготоване учасниками шкільного євроклубу "Friendship"
24 вер. 2016

Ніч науки

Учні 8-10-х класів школи відвідали ВНЗ міста, які відкрили свої двері в рамках міської програми "Ніч науки"
23 вер. 2016

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2017

До уваги випускників та їх батьків! У розділі Готуємось до ЗНО оновлено інформацію щодо особливостей ЗНО-2017
22 вер. 2016

День Європейських Мов

26.09.16 о 14-15 запрошуємо учнів 9-11-х класів та вчителів до актової зали на свято "День Європейських мов", щр буде проходити в рамках роботи шкільного євроклубу "Friendship"
19 вер. 2016

Науковий пікнік

З метою популяризувати науку у суспільстві, поширювати знання та заохочувати молодь до пізнання і вивчення цікавого 17.09 учні школи відвідали науковий пікнік.
15 вер. 2016

Зустріч з англійцем Timothy Considine

Сьогодні у школі відбулась зустріч учнів 7-11 класів з носієм англійської мови містером Timothy Considine, який мешкає у Лондоні.
13 вер. 2016

Ніч науки

У рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні 24 вересня 2016 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Цей освітній проект реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса. Цього року у проекті візьмуть участь 17 вищих навчальних закладів і Харківський планетарій імені Юрія Гагаріна. Вузи відкриють свої двері для всіх бажаючих з 16.00 до 22.00.
8 вер. 2016

Районний велопробіг

Сьогодні учні нашої школи в рамках Дня фізичної культури та спорту взяли участь у районному велопробігу
1 вер. 2016

З Днем Знань!

Сьогодні на подвір'ї школи відбулась святкова лінійка, на якій пролунав перший дзвоник, що дав старт новому навчальному року. Привітати учнів та вчителів почесні гості: методист методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Т.М. Сипченко, завідувач кафедри методики навчання мови і літератури ХАНО Дегтярьова Г.А., голова батьківського комітету школи. Шановні вчителі, батьки та учні! Щіро вітаємо Вас зі святом Днем знань! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні, міцного здоров'я!