11 лист. 2016

Презентація класів

Сьогодні в актовій залі школи відбулась презентація 5-х класів
4 лист. 2016

XIV науково-практчна конференція "Мій внесок у наукову скарбицю України"

Сьогоні у школі відбулась щорічна науково-практична конференція, на якій в якості жюрі були присутні представники 6 провідних вузів м. Харкова. Презентацію дослідних робіт на різних секціях учні вели 7 мовами.
31 жовт. 2016

Підсумки "Інтелектуальний марафон"

За підсумками Інтелектуального марафону І місце - 10-А клас, ІІ місце - 5-А клас, ІІІ місце - 6-Б клас. Вітаємо усіх учнів з цим досягненням, бажаємо подальших успіхів у навчанні. Найкращий результат серед учнів з загальною кількістю балів 80, показав учень 10-А класу Слюсарєв Віктор. Вітаємо з особистою першістю та бажаємо творчих успіхів у навчанні.
31 жовт. 2016

До річниці визволення України

Сьогодні у школі відбулась урочиста лінійка з нагоди 72-річниці визволення України, після якої учнями 11 класу були проведені тематичні екскурсії до "Музею бойової слави"для учнів початкових класів та проведені уроки мужності для учнів старших класів
28 жовт. 2016

Річниця визволення України

28 жовтня 2016 року відзначається 72-а річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників. Свято встановлено з 2009 року відповідно до указу Президента України. З нагоди річниці у школі 31.10.16 відбудеться урочиста лінійка та тематичні заходи.
26 жовт. 2016

Екскурсія "Садиби Харківщини"

Сьогодні учні 8-9-х класів поринули у епоху палаців Харківщини та відвідали такі визначні місця, як: Шарівка, Наталіївка, Старий Мерчик.
25 жовт. 2016

Наші канікули

Сьогодні учні 9-А класу відвідали ковзанку у ТЦ "Караван"
21 жовт. 2016