Підсумки "Інтелектуальний марафон"

31 жовт. 2016
Сьогодні були оголошені результати Інтелектуального марафону, на якому була присутня голова батьківського комітету Середа Тетяна Миколаївна, яка вручила кращим учням подарунки від батьків. За підсумками Інтелектуального марафону І місце - 10-А клас, ІІ місце - 5-А клас, ІІІ місце - 6-Б клас. Вітаємо усіх учнів з цим досягненням, бажаємо подальших успіхів у навчанні. Найкращий результат серед учнів з загальною кількістю балів 80, показав учень 10-А класу Слюсарєв Віктор. Вітаємо з особистою першістю та бажаємо творчих успіхів у навчанні.

Кращі учні у кожному класі також були відмічені цінними призами