XIV науково-практична конференція "Мій внесок у наукову скарбицю України"

4 лист. 2016
Сьогоні у школі відбулась щорічна науково-практична конференція, на якій в якості жюрі були присутні представники 6 провідних вузів м. Харкова. Презентацію дослідних робіт на різних секціях учні вели 7 мовами.

Вступне слово директора школи Д'якової І.А., відкриття конференції

Юні науковці презентували  чудові знання та вміння із базових дисциплін (української мови, української літератури, художньої культури, історії, хімії, біології, інформатики, економіки, іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської, китайської, єврті)

В якості жюрі були присутні представники 6 провідних вузів м. Харкова: Національного фамацевтичного університету, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського технічного університету "ХПІ", Національного аерокосмічного університету імені Н.Є.Жуковського "ХАІ", Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія", Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди та окремого науково-освітнього центру українського козацтва імені Г.С. Сковороди, а також технічний експерт-координатор КБ ІТМ "Хартрон". Дякуємо усім за активну участь та надані рекомендації, а також за вручені пам'ятні видання, передані завідувачем афедри біохімії Національного фармацевтичного університету, доктором біологічних наук, професором Загайко А.Л.

Кращі роботи були відзначені грамотами. Бажаємо молодим науковцям не зупинятися на досягнутому, віри в себе, свої сили,  успіхів та наснаги у творчому пошуку!

Дякуємо усім учасникам конференції. Ви головні переможці, наснаги вам у наступних наукових пошуках.