1 квіт. 2017

Інфомація про Національний університет цивільного захисту України
31 бер. 2017

Красуня біля моря

Учні нашої школи відвідали м. Одесу
30 бер. 2017

Мелодія кави

Учні нашої школи занурились в атмосферу Львова. Здійснивши екскурсію містом наші туристи відвідали цікаві місця: Личаківський цвинтар, палац Потоцьких, Домініканський та Ієзуїтський храми.
30 бер. 2017

Турнір "Економіка, менеджмент, інформаційні технології, авіація та космонавтика"

Сьогодні команда учнів нашої школи взяла участь у турнірі з інформаційних технологій у Національному аерокосмічному університеті ім. Н.Є. Жуковського "Харківський авіаційоний інститут"
24 бер. 2017

Вибори президента школи

Сьогодні відбулись чергові вибори президента школи. Вітаємо Хохленкову Елизавету з перемогою і бажаємо творчого натхнення, потоку цікавих ідей та можливостей їх реалізовувати.
24 бер. 2017

Проведення екологічного місячника «Зелена весна»

В рамках екологічного місячника було проведено прибирання пришкільної території та узбіччя дороги по проспекту Жуковського
23 бер. 2017