5 трав. 2017

Заходи до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги

Заходи до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги за участю ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій у зоні АТО

День Землі

В актовій залі школи відбувся захід присвячений Дню Землі

Конкурс "Один в один"

Сьогодні в рамках тижні англійської мови в актовій залі школи відбувся конкурс "Один в один"

Прощання з Буквариком

Сьогодні в актовій залі школи відбулось прощання першокласників з Буквариком. В рамках співпраці з ДНЗ на свято з екскурсією були запрошені вихованці садочка №382
28 квіт. 2017

До відома батьків учнів 4-х та 9-х класів!

Шановні батьки! Доводимо до вашого відома, що ви можете бути присутніми під час проведення ДПА за умови вашого письмового звернення до керівника навчального закладу не менше як за три дні до початку атестації.

Районний фестиваль-конкурс німецької мови

Вітаємо команду школи, яка посіла ІІ місце у районному фестивалі-конкурсі німецької мови. Бажаємо творчого натхнення та успіхів у навчанні
27 квіт. 2017

Сьогодні в актовій залі школи відбувся день відкритих дверей
27 квіт. 2017

Прибирання могили у лісопарковій зоні

Учні 9-го класу прибрали могилу рядового Зінченка
24 квіт. 2017

До уваги батьків майбутніх першокласників.

Відповідно до Положення про конкурсне приймання учнів до КЗ "ХСШ №16" до 30 травня батьки або особи, які їх замінюють мають написати заяву на допуск до конкурсного прийому у заклад на ім’я директора. До співбесіди для вступу у 1-й клас допускаються лише ті діти, батьки яких подали заяву на випробування у травні. Детальніше ознайомитись з умовами вступу можна на сторінці сайту Прийом до школи.
20 квіт. 2017

Тиждень англійської мови

Сьогодні в актовій залі школи відбувся концерт, який підготували учні 3-4-х класів