29 трав. 2017

Відкриття шкільного табору

Сьогодні на шкільному подвір'ї відбулось урочисте відкриття табору з денним перебуванням "Джерельце"
29 трав. 2017

Навчальна практика

Сьогодні учні 1-А класу відвідали кондитерську фабрику "Престиж"

Парад переможців

Сьогодні у дворі школи відбувся традиційний Парад переможців. Вітаємо учнів, їх батьків та наставників з перемогами та бажаємо подальших успіхів та наснаги у майбутніх конкурсах, турнірах, олімпіадах.

Останній дзвоник

Сьогодні у дворі школи пролунав останній дзвоник у цьому навчальному році. Бажаємо учням гарного відпочинку влітку.

Привітання Харківського міського голови Г.А.Кернеса

Привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світличної
23 трав. 2017

Прощавай, початкова школо!

Сьогодні в актовій залі школи відбувся святковий концерт, присвячений закінченню початкової школи. Вітаємо учнів 4-А та 4-Б та бажаємо успіхів у навчанні.
20 трав. 2017

Щорічний велопробіг

Сьогодні в рамках святкування Дня Пермоги учні 7-10 класів та їх батьки взяли участь у щорічному велопробігу, протягом якого відвідали меморіал Слави, меморіал Пам'яті загиблим мирним жителям у ІІ світовій війні, площу Свободи.
18 трав. 2017

ВІТАЄМО ШЕФЕР ЮЛІЮ

ШЕФЕР ЮЛІЯ, учениця 8-Б класу, яка посіла І місце в І (районному) етапі та отримала диполм у номінації "За багатство літературно-художніх засобів" міського конкурсу учнівських творчих робіт "МІЙ РОДОВІД"
11 трав. 2017