20 квіт. 2018

Нагородження учасників щорічного конкурсу «Безпека очима дітей»!

Учні нашої школи взяли участь в урочистому засіданні Малої академії з Безпеки життєдіяльності, присвяченому підведенню результатів V-го конкурсу «Безпека очима дітей»
19 квіт. 2018

Прощавай, Букварику!

Сьогодні у школі відбулося урочисте свято прощавання з Буквариком для учнів 1-х класів!
18 квіт. 2018

Вітаємо хлопців з перемогою!

Команда КЗ "ХСШ №16" посіла 3 місце у районних змаганнях з футболу "Шкіряний м'яч"! Вітаємо!
12 квіт. 2018

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників!

19 квітня 2018 року о 17:00 чекаємо на батьківських зборах для майбутніх першокласників!
12 квіт. 2018

12 квітня Всесвітній день комонавтики

З нагоди Всесвітнього дня космонавтики у школі пройшла урочиста лінійка, екскурсія до Музею В.Г. Сергєєва, організована виставка у бібліотеці.
10 квіт. 2018

День Цивільного захисту

Сьогодні на базі КЗ "ХСШ №16" відбувся День Цивільного захисту та семінар для керівників ЗЗСО - керівників з питань цивільного захисту.
6 квіт. 2018

Майтер-клас з декорування та розпису писанок для вихованців групи продовженого дня!

Сьогодні, напередодні Великодніх свят, представники шкільного учнівського самоврядування провели тематичні майстер-класи з вихованцями ГПД з декорування та розпису писанок!
6 квіт. 2018

Зустріч з паралімпійською чемпіонкою Європи Євгенією Бреус!

Сьогодні, 6 квітня, у школі відбулася зустріч з паралімпійською чемпіонкою Європи Євгенією Бреус!
2 квіт. 2018

Уроки на тему: "Безпечна поведінка у надзвичайних ситуаціях"

02.04.2018 року у школі були проведені уроки "Безпечна поведінка у надзвичайних ситуаціях" на уроки були запрошені: Репін Григорій Олександрович, начальник караулу 22-ДПРУ; Золкін Дмитро Володимирович, начальник караулу 53-ДПРУ; Походенко Віталій Володимирович, старший дільничний офіцер поліції сектору превенціїї патрульної поліції Київського відділку поліції Головного управління національної поліції у Харківській області, капітан поліції; Широбоков Юрій Миколайович, докторант науково-організаційного відділу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, кандидат психологічних наук, доцент, учасник бойових дій; Каліновський Андрій Якович, начальник кафедри Національного Університету цивільного захисту України
29 бер. 2018

Наші продуктивні канікули!

Весняні канікули - чудовий час для розвитку та пізнання нового та прекрасного!