12 квітня Всесвітній день комонавтики

12 квіт. 2018
З нагоди Всесвітнього дня космонавтики у школі пройшла урочиста лінійка, екскурсія до Музею В.Г. Сергєєва, організована виставка у бібліотеці.

Це свято є особливим для Українського народу тому, що наша країна входить у “четвірку” космічних країн світу. На території нашої країни розташована велика кількість підприємств космічній галузі, серед яких такі велетні, як завод “Южмаш”, “Арсенал” та КБ “Південне”.

Також Україна є членом міжнародного консорціуму “Морський старт”, що проводить запуски ракет-носіїв українського виробництва “Зеніт-3SL” в акваторії Тихого океану.

В цей день ми повинні згадати і про головного конструктора систем керування ракетно-космічної техніки, керівника «Хартрон», двічі Героя Соціалістичної праці, почесного  громадянина м. Харкова  Володимира Григоровича Сергєєва, який створював ракетно – космічні системи і в честь якого, 23 вересня 2015 року наша школа здобула звання цієї видатної людини.