Зарахування до закладу освіти

Зарахування дітей до 1 класу 2024/2025 навчального року

З 08.04.2024 по 31.05.2024 прийматимуться заяви батьків щодо зарахування дітей до 1 класу.
Зважаючи на воєнний стан та задля безпеки є можливість скористатися електронною реєстрацією. Для подання електронної заяви необхідно зареєструватись на сайті Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти, обрати
комунальний заклад "Харківський ліцей № 16 Харківської міської ради", створити заявку та надати необхідні документи.

Для зарахування дітей до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, готують такі документи:

1. Заява про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти;
  2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Згідно з пунктом 6 Порядку, зарахування дітей до закладу освіти, у тому числі до першого класу здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Територія обслуговування

Територію обслуговування за закладами загальної середньої  освіти району на 2024/2025 навчальний рік затверджено наказом Адміністрації Київського району Харківської міської ради від 19.09.2023 №29

З питань зарахування дітей до 1 класу звертатися до адміністрації школи [email protected], а у разі не розв'язання питання — до методиста методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Любов Григорівни за телефоном 725-24-86.

Зразки випробувальних завдань на конкурс для зарахування до 10 класу:

Зразки випробувальних завдань на конкурс для зарахування до 5 класу: