Прийом до школи

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв на зарахування учнів до 1 класу 2019/2020 навчального року триває!

КЗ "ХСШ №16" планує відкриття двох перших класів, у них учнів - 60.

1. Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто з 08 квітня до 31 травня 2019 року. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування.

2. Заяви батьків приймаються в будь-який зручний для них час протягом дня з понеділка по п'ятницю (9:00 - 17:00).

3. Територію обслуговування за закладами загальної середньої  освіти району затверджено наказом Адміністрації Київського району від 26.10.2018 № 26 а/г.

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної середньої освіти

Згідно з п.4 Розділу 2 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти список зарахованих дітей до 1 класу оприлюднюється на інформаційному стенді закладу (І поверх).

З питань зарахування дітей до 1 класу звертатися до адміністрації школи, у разі не вирішення питання - до методиста методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Любов Григорівни за телефоном 725-24-86.