15 січ. 2018

Участь у волонтерській діяльності "Різдвяні заходи"

Вихованці театральної студії "Родзинка" за підтримки "Харківського центру волонтерів" 13.01.2018 привітали дітей з функціональними обмеженнями з новорічними та різдвяними святами
12 січ. 2018

У здоровому тілі - здоровий дух!

Протягом зимових канікул учні нашої школи не лише відпочивали, а і організовували разом активне дозвілля!
11 січ. 2018

До уваги батьків та учнів!

На нашому сайті у розділі "Інформація для батьків" розміщена необхідна інформація щодо отримання електронних квитків для пільгового проїзду E-ticket у м.Харкові!
10 січ. 2018

Наші канікули!

Канікули, канікули - Весела пора! Надворі забавляється Щаслива дітвора!
1 січ. 2018

З Новим 2018 роком!

Адміністрація та педагогічний колектив школи щиро вітають усіх з Новим Роком!
29 груд. 2017

З Новим роком, школо!

Сьогодні учні старших класів привітали глядачів новорічними виставами
28 груд. 2017

Новорічні шкільні вистави "Опа, Новий рік!"

Сьогодні в актовій залі школи учні середньої школи привітали всіх новорічними виставами!
28 груд. 2017

Новорічні вистави у ХНАТОБ!

Новорічні вистави у ХНАТОБ для дітей пільгових категорій та учнів початкової школи!
26 груд. 2017

До уваги! Додаткові соціальні гарантії на проїзд окремим категоріям громадян міста Харкова!

До уваги усіх учасників освітнього процесу! Додаткові соціальні гарантії на проїзд окремим категоріям громадян міста Харкова!
26 груд. 2017

Нагородження Безпалої М.С. та Зайцевої А.Ю. у фіналі районного етапу конкурсу "Учитель року - 2018"

Сьогодні у ХГ №55 відбулося нагородження Безпалої М.С. та Зайцевої А.Ю. у фіналі районного етапу конкурсу "Учитель року - 2018"