Комунальний заклад «Харківський ліцей № 16 Харківської міської ради»

6 лют. 2018

День безпеки в Інтернеті

Сьогодні з учнями 4-9-х класів були проведені ігрові уроки присвячені Дню безпеки в Інтернеті
2 лют. 2018

Нагородження кращих учнів Київського району!

Сьогодні у гімназіїї №172 відбулася урочиста церемонія нагородження стипендіатів Харківського міського голови та Харківської міської ради!
26 січ. 2018

Тренинг-гра "Real-life" для учнів 8-10-х класів

Сьогодні проведено тренинг-гру "Real-life" для учнів 8-10-х класів!
24 січ. 2018

Предметний тиждень

Сьогодні в рамках тижня математичних дисциплін відбувся квест "Мафія"
22 січ. 2018

Лінійка з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні в спортивній залі школи відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня Соборності України.
19 січ. 2018

Зустріч з волонтером з Великобританії

Сьогодні відбулася чергова зустріч з містером Тімом Консідайном, волонтером з Великобританії!
15 січ. 2018

Участь у волонтерській діяльності "Різдвяні заходи"

Вихованці театральної студії "Родзинка" за підтримки "Харківського центру волонтерів" 13.01.2018 привітали дітей з функціональними обмеженнями з новорічними та різдвяними святами
12 січ. 2018

У здоровому тілі - здоровий дух!

Протягом зимових канікул учні нашої школи не лише відпочивали, а і організовували разом активне дозвілля!
11 січ. 2018

До уваги батьків та учнів!

На нашому сайті у розділі "Інформація для батьків" розміщена необхідна інформація щодо отримання електронних квитків для пільгового проїзду E-ticket у м.Харкові!
10 січ. 2018

Наші канікули!

Канікули, канікули - Весела пора! Надворі забавляється Щаслива дітвора!