8 трав. 2018

Покладання квітів до могили рядового Зинченка

Учні 8-А класу разом із учителем історії вшанували пам'ять рядового Зинченка М.П., могила якого знаходиться у лісопарковій зоні.
7 трав. 2018

День пам'яті та примирення

Сьогодні у школі відбувся урочистий захід до Дня пам'яті та примирення.
2 трав. 2018

Вибір та замовлення підручників для учнів 5-х та 9-х класів

На засіданні педагогічної ради були обрані підручники для учнів 5-х та 9-х класів на 2018/2019 навчальний рік. З детальним списком підручників можно ознайомитись на сторінці Бібліотека - Інформаційна сторінка.
27 квіт. 2018

Урочисте закриття тижня іноземних мов!

Сьогодні в актовій залі школи відбулося урочисте закриття тижня іноземних мов та вистава шкільного театру "Inspiration" "Чарлі та шоколадна фабрика" англійською мовою!
26 квіт. 2018

У школі проходить тиждень безпеки "Буть помітним на дорозі"

У всіх класах з 23 по 27 квітня проходять бесіди "Будь помітним на дорозі"
26 квіт. 2018

Заняття для батьків "Скарбничка мудрості"

В рамках роботи Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" у школі проведено тематичне заняття.
25 квіт. 2018

Семінар для учителів української мови та літератури Київського району!

Сьогодні у школі було проведено семінар для учителів української мови та літератури Київського району!
25 квіт. 2018

Заходи в рамках тижня іноземних мов

Сьогодні в рамках проведення тижня іноземних мов в КЗ "ХСШ №16" відбулося свято, присвячене Дню Землі, а також вистава французькою мовою "Червона Шапочка"!
23 квіт. 2018

Відкриття тижня іноземних мов!

Сьогодні у КЗ "ХСШ №16" відкрився тиждень іноземних мов!
20 квіт. 2018

«Шкільний офіцер поліції».

20 квітня за програмою «Шкільний офіцер поліції» відбулася зустріч учнів 6-Б та 7-А класів зі старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Євгенієм Вікторовичем та лейтенантом поліції Петуховим Максимом Григорійовичем, інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області.