«Шкільний офіцер поліції».

20 квіт. 2018
20 квітня за програмою «Шкільний офіцер поліції» відбулася зустріч учнів 6-Б та 7-А класів зі старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Євгенієм Вікторовичем та лейтенантом поліції Петуховим Максимом Григорійовичем, інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області.

20 квітня за програмою «Шкільний офіцер поліції», з метою сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища, відбулася зустріч  учнів 6-Б та 7-А калсів зі старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Євгенієм Вікторовичем та лейтенантом поліції Петуховим Максимом Григорійовичем, інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області.