25 трав. 2018

Урочистості з нагоди завершення навчального року!

Сьогодні у школі пролунав Останній дзвоник та був проведений урочистий Парад переможців за підсумками цього навчального року!
23 трав. 2018

Прощавай, початкова школо!

Сьогодні в актовій залі відбувся святковий концерт, присвячений закінченню учнями початкової школи. Вітаємо учнів 4-А та 4-Б та бажаємо успіхів у навчанні.
23 трав. 2018

Вітаємо юних журналістів

Вітаємо юних журналістів за перемогу в номінации «шкільне відео». соціальной ролик
22 трав. 2018

Рік німецької мови

Сьогодні у фойє школи пройшов захід, присвячений Року німецької мови в Україні
18 трав. 2018

Поповнення музейного фонду

За дорученням членів сім'ї Івана Федоровича Чудинова та рішенням ради ветеранів селища Жуковського до шкільного музею "Бойової та друдової слави" передається парадний мундир з нагородами Івана Федоровича.
18 трав. 2018

День української вишиванки!

Сьогодні у школі пройшов день української вишиванки!
17 трав. 2018

Вибір підручників для учнів 1-х класів

На засіданні педагогічної ради були обрані підручники для учнів 1-х класів на 2018/2019 навчальний рік. З детальним списком підручників можно ознайомитись на сторінці Бібліотека - Інформаційна сторінка.
12 трав. 2018

Участь у турнірі-фестивалі з робототехніки "Robo_KhAi"

Вітаємо учня 7-А класу Артюха Владислава з особистою відзнакою у ІІ турі турніру з робототехніки "Robo_KhAi". Бажаємо подальших успіхів у вивченні основ програмування роботів
11 трав. 2018

Природничо-математичний квест

Вітаємо учнів 6-А класу з перемогою у природничо-математичному квесті, бажаємо успіхів у навчанні
11 трав. 2018

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! У КЗ "ХСШ №16" розпочався прийом заяв для вступу у 1 клас! Чекаємо на вас!