Участь у круглому столі

24 вер. 2021
Учні школи взяли участь у круглому столі «Харків космічний», який відбувся у малому залі Харківської міської ради!

24 вересня у малому залі Харківської міської ради відбувся круглий стіл «Харків космічний». На заході були присутні депутат Харківської міської ради Михайлов Габрієль Миколайович, представники Харківських підприємств, професори Харківських інститутів та учні різних закладів, чия історія або спеціалізація пов’язана із космонавтикою.

У комунальному закладі «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва» 2015-го року було відкрито музей присвячений пам’яті В.Г.Сергєєва, який сприяв розвитку космічних технологій у місті Харкові. Наша школа з гордістю носить ім’я відомого конструктора.

Тому учні 16 школи були запрошені на круглий стіл з презентацією «Харків - місто космічної слави. Володимир Григорович Сергєєв». В цій презентації діти розповіли про життєвий шлях В.Г. Сергєєва.  Харків'яни, і не тільки вони, визнають, що завдяки рівню досягнень і заслуг В. Г. Сергєєва перш за все цінують набутки харків'ян в ракетно-космічній діяльності.  В. Г. Сергєєв — гордість Харкова і України в цілому!