Вітаємо наших переможців районного місячника науки та мистецтва у 2023/2024 навчальному році

3 трав. 2024
Вітаємо учнів та вчителів із високими результатами у фестивалях

Вітаємо переможців районного місячника науки та мистецтва у 2023/2024 навчальному році.                                                                     Фестиваль комп’ютерного мистецтва:

• Номінація «Комп’ютерна графіка» - ученицю 5-В класу, Титаренко Катерину, яка посіла ІІ місце.
  • Номінація «Комп’ютерна анімація» -  учня 5-В класу, Рожкова Петра, який посів ІІІ місце.
  • Номінація «2D відеоігри» - учня 6-А класу, Нежальського Костянтина, який посів ІІІ місце.

Дякуємо вчителю інформатики Гуртовенко О.В., за плідну працю та відданість своїй справі.

Фестиваль-конкурс мистецтв «Сучасний український простір»:

• Номінація «Вокальний спів: сучасна українська пісня» - ученицю 5-В класу, Герасименко Павлину, яка посіла ІІІ місце.
  • Номінація «Малюнок» - ученицю 7-Б Озерову Валентину, яка посіла ІІІ місце.

Дякуюємо вчителю мистецтв Фефеловій Е.В. за плідну працю та відданість своїй справі.