Бібліотечний урок на тему "Довідкова література: словники, довідники, енциклопедії"

8 лют. 2024
Сьогодні у ліцеї Жданова Зінаїда Олексіївна, шкільний бібліотекар, провела бібліотечний урок на тему "Довідкова література: словники, довідники, енциклопедії"

Метою даного заходу було познайомити учнів із видами довідкової літератури, з її значенням у житті людини. Навчити учнів користуватися довідниками, енциклопедіями та словниками. Закріпити знання про структуру  книги. Розвивати спостережливість, комунікативну компетентність, зв’язне мовлення учнів. Виховувати дбайливе ставлення до книги, прищеплювати бажання поповнювати свій словниковий запас,  користуючись довідковою літературою.