1 бер. 2021
У школі було проведено низку заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови!

У школі було проведено низку заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови. У фойє школи організовано тематичну інформаційну та творчу виставку, а також проведено роз'яснювальну роботу з учнями у межах проведення уроків англійської мови.

Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови (англ. International Mother Language Day) — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі (за матеріалами сайту wikipedia.org)