Відзначення Європейських свят у школі

25 вер. 2020
З нагоди відзначення Дня Миру та Дня Європейських мов у школі проведено низку заходів.

З нагоди відзначення у світі Міжнародного Дня Миру (21.09) та Дня Європейських мов (26.09) у школі проведено низку заходів.

У вестибюлі школи на 1 поверсі розміщено виставку малюнків та плакатів учнів 2-11-х класів. Роботи дітей відобразили сутність та змістовне наповнення свят та їх важливість для сучасного суспільства.

На уроках іноземних мов педагогами шкільного методичного об'єднання учителів іноземних мов було проведено роз'яснювальну роботу щодо історії та значення цих свят.

Представниками учнівського самоврядування, членами шкільного радіо "Soroka FM" було презентовано інформацію щодо святкування цих свят в ефірі.

Більше фото можна побачити у розділі "Фотогалерея".