Вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови та Харківської міської ради

1 лют. 2017
31 січня 2017 року в актовій залі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області відбулась церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2016/2017 навчального року. Вітаємо учня 9-А класу Будника Максима з отриманням сертифікату степендіата, як "Кращий учень навчального закладу" у 2016/2017 навчальному році. Бажаємо подальших успіхів у навчанні.

На церемонії були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв В.В., начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Т.В., член районної батьківської ради Кадуцька О.В., директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, стипендіати, їх наставники та батьки.
Серед стипендіатів 2016/2017 навчального року переможець міського конкурсу «Учень року-2016», майстер спорту з бадмінтону, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських турнірів, переможець Чемпіонату Європи з авіамодельного спорту, міжнародної олімпіади з «Ерудайки», лауреати фестивалів музичного, вокального та театрального мистецтва, учасники виставок батику, скульптури у Спілці художників Харкова, учасник молодіжного поетичного батлу, лауреат Всеукраїнського конкурсу авторської та кінопісні. Стипендіатами також стали спортсмени району – переможці міжнародних та всеукраїнських змагань з бадмінтону, тхеквондо, художньої гімнастики.
Заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв В.В. вручив стипендіатам сертифікати і буклети та передав поздоровлення стипендіатам, їх батькам і наставникам від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Н.В.