Науковий пікнік

19 вер. 2016
З метою популяризувати науку у суспільстві, поширювати знання та заохочувати молодь до пізнання і вивчення цікавого 17.09 учні школи відвідали науковий пікнік.

Найбільший в Україні тематичний фестиваль науки, освіти та культури проходив під відкритим небом. Темою заходу є «Наука про життя», тож у саду ім. Шевченка зібрались ентузіасти та експериментатори різних спеціальностей, аби випробувати свої вміння та знання. Для цікавої дослідної роботи були підготовлені наступні майданчики: хімії; фізики; криміналістики; історії; робототехніки; астрономії; інформатики; медицини; математики; фармації; логіки; військової справи та інші. Формат передбачав наочну або інтерактивну програму, яка простими словами пояснює складні речі. На всіх майданчиках відбувались активне залучення глядачів до майстер-класів, ігор, конкурсів та співучасть в дослідах.