Національно-патріотичне виховання

Закон України про Державний Гімн України

Закон України про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №334/2015 про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Указ Президента України про День Соборності України

Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки  в навчальних закладах України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №744/2014 про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності

НАКАЗ МОН України №1232 "Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді"

Методичні рекомендації щодо відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війни

Лист МОН від 25.09.2015 № 1/9-455 "Щодо заходів з відзначення Дня захисника України"

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

План заходів МОН щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді

Методичні рекомендації щодо відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області 250-річчя заснування Харківської області

Методичні рекомендації до відзначення в ЗНЗ 25-ї річниці Революції на граніті

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах".

Указ Президента України від 19.05.2019 № 286/2019 "Про стратегію Національно-патріотичного виховання".

Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року

Постанова Верховної Ради України від 02.02.2021 № 1178-ІХ "Про вшанування пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни"

Напрямок національно-патріотичного виховання є одним з провідних у діяльності КЗ "ХСШ № 16".

У закладі регулярно проводяться заходи відповідного спрямування, про які ви можете дізнаватися у розділі "Новини".