Підсумки державної атестації

11 січ. 2016
Відповідно до наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 29.12.2015 № 358 "Про результати державної атестації комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва" навчальний заклад визнано атестованим та підтверджено право навчального закладу на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.