Увага! Зміна назви школи!

7 жовт. 2015
Повідомляємо, що Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області змінила назву на "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва"

Повідомляємо, що Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області змінила назву на "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16 Харківської міської ради Харківської області  імені В.Г.Сергєєва"  згідно з рішенням Харківської міської ради Харківської області 6 скликання від 23.09.2015 № 2014/15 "Про присвоєння почесного імені загальноосвітньому навчальному закладу та його перейменування".