З Днем Знань!

1 вер. 2016
Сьогодні на подвір'ї школи відбулась святкова лінійка, на якій пролунав перший дзвоник, що дав старт новому навчальному року. Привітати учнів та вчителів почесні гості: методист методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Т.М. Сипченко, завідувач кафедри методики навчання мови і літератури ХАНО Дегтярьова Г.А., голова батьківського комітету школи Т.М. Середа та голова ради закладу Філатова І.В. Шановні вчителі, батьки та учні! Щіро вітаємо Вас зі святом Днем знань! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні, міцного здоров'я!

Привітання директора школи Д'якової І.А. та методиста методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Т.М. Сипченко

Виступ творчих колективів

Слово першокласників та одинадцятикласників