Тиждень охорони праці у ліцеї

26 квіт. 2024
Заходи до Всесвітнього дня охорони праці

Під час Тижня класними керівниками 1-11-х класів було проведено виховні години «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».

• 22.04.2024 класні керівники 1-11 класів провели ранкові зустрічі для учнів віртуальні екскурсії на підприємствах з метою ознайомлення  організації безпечних умов праці.
  • 23.04.2024 учні 6-10 класів висвітлили на Padlet дошці інформаційні  плакати  «Безпека праці – безпека життя».

• 25.04.2024 учні 1-5 класів взяли участь у виставці дитячого малюнку на Padlet дошці«Охорона праці очима дітей».

• Педагогічні працівники пройшли курс для освітян «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни» — це безкоштовне підвищення викладацької кваліфікації. Упродовж навчання вчителі дізналися більше про укриття й евакуацію до нього під час уроків, як стабілізувати свій психологічний стан, заземлитися самим та допомогти з цим учням. А ще — отримали поради про мінну безпеку, зокрема від пса Патрона. Після проходження курсу вчителі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації на 0,2 кредиту ЄКТС 8 годин.

• Учні 9-11 класів  відвідали онлайн  зустріч з представником  кафедри  “Безпека праці та навколишнього середовища”  Національний  Технічний  Університет“Харківський Політехнічний Інститут"

Фотогалерея заходів