Вивчаємо англійську у цікавий спосіб

4 бер. 2024
Незвичайні заняття для наших учнів

6-ті класи досліджують Україну та блогосферу, практикуючи англійську!

На уроках англійської мови юні дослідники 6-х класів вирушили у захоплюючі мандрівки двома цікавими темами:

1. Україна. Природні дива:

Велич Собору Софії: дослідження його тисячолітньої історії, архітектурних шедеврів та духовного значення.

Козацькі легенди острова Хортиця: знайомство з історичною вагою козацтва, традиціями та героїчними постатями.

Чарівність Яремче: мандрівка мальовничими Карпатами, знайомство з гуцульською культурою та традиціями.

Відпочинок у Парку Горького: розкриття краси зеленої оази Харкова, його атракціонів та розваг.

2. Мій блог:

Створення власного блогу: учні обирали цікаві теми, вчилися писати захоплюючі статті та публікувати їх.

Розкриття особистості: блоги стали платформою для самовираження, поділитися думками та захопленнями.

Розвиток творчих навичок: учні вчилися писати цікаво, креативно та ділитися своїми знаннями з іншими.

Захист проектів перетворився на справжнє свято знань, де юні дослідники з блиском презентували свої дослідження, ділилися враженнями та спілкувалися англійською мовою.

Це був справжній тріумф знань, креативності та любові до англійської мови!