Зимові канікули 01.01-05.01

8 січ. 2024
Зимові канікули в школі

Зимові канікули в школі — це не лише час для відпочинку, а й для цікавих заходів та зустрічей. З 1 по 5 січня в школі відбулися наступні заходи:
  • У 10-Б класі було проведено новорічний кінозал. Учні змогли переглянути сучасні новорічні фільми та насолодитися святковою атмосферою.

• У 8-Б та 7-Б класах були проведені виховні години з грою "Новорічна світлиця". Ця гра була спрямована на створення святкового настрою та популяризацію українських традицій.

• У 4-Б класі був проведений виховний захід з переглядом мультфільму "Моя країна — Україна". Цей мультфільм розповідає про історію та культуру України, що є важливим для формування патріотичного виховання дітей.

• У 3-В класі була проведена виховна година з переглядом новорічного фільму "Арктичні пси" та новорічною вікториною. Ця вікторина була спрямована на перевірку знань дітей про Новий рік та зимові свята.

Ці заходи були проведені з метою зробити зимові канікули для учнів цікавими та пізнавальними. Вони сприяли розвитку творчих здібностей дітей, формуванню патріотичного виховання та створенню святкової атмосфери.