Рік математичної освіти в Україні

Розпорядження Кабміну України від 25.06.2020 № 630-р "Про затвердження плану заходів щодо проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/21 навчальному році"

Указ Президента України від 30.01.2020 №31/2020 "Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні"

Міжнародне дослідження PISA-2018 показало, що в Україні 36% 15-річних учнів не досягають базового рівня знання з математики.

«Однією з ініціатив, покликаних вирішити цю проблему, стало оголошення навчального року 2020/2021 Роком математичної освіти. Впродовж нього ми плануємо впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Заходи року математики охоплять дошкільну, повну загальну середню, позашкільну, професійно-технічну та вищу освіту», – зазначила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

План року математичної освіти передбачає заходи, покликані забезпечити рівний доступ учнів до вивчення математики і застосування сучасних технологій навчання математики, удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу, підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, а також популяризувати математичну освіту. Зокрема, починаючи з травня 2021 року здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

З травня 2021 здобувачі повної загальної середньої освіти будуть здавати обов'язкову атестацію з математики / depositphotos.com