Профілактика жорстокого поводження з дітьми

З метою профілактики та захисту від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, пропонуємо переглянути відеоролик "Stop Sexting"

Лист МОНУ від 26.08.2021 № 1/9-423 "Про виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждали від жорстокого поводження"

Відповідно до п.39 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 № 658 у закладі освіти призначено уповноважену особу, що здійснює заходи у сфері запобігання протидії насильству:

Макаренко Олена Михайлівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, 725-18-51

КОНТАКТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

№з/п

Назва та мета організації

1.

Єдина гаряча лінія для осіб які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або загрозу його вчинення

2.

Національна дитяча гаряча лінія (з питань булінгу, різних видів насилля, психологічної допомоги) «Ла Страда Україна»

0800 500 225,

(З 12.00 до 20.00)

3.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для постраждалих від домашнього насильства.  Учасники освітнього процесу можуть отримати кваліфіковану правову допомогу

0 800 213 103

4.

Гаряча лінія для отримання безкоштовної психологічної допомоги. Всесвітня організація охорони здоров’я та Міністерство охорони здоров’я України.

Реєструйтеся на платформі «Розкажи мені» та покращуйте свій емоційний стан.

tellme.com.ua

5.

Товариство Червоного Хреста України, Інститут когнітивного моделювання. З питань протидії домашньому насильству.

Он-лайн- платформа «Мені здається».

6.

Проєкт "Мій телефонний друг".

Волонтери підтримують людей, які опинилися на самоті під час пандемії

COVID-19.

0 800 202 147