Сторінка психолога

Вітаємо вас на сторінці психолога!

Практичний психолог КЗ "ХСШ № 16" -
Шептура Наталя Леонідівна

Графік консультацій

Дні тижня Час
Понеділок 9.00 – 15.00
Вівторок 11.00 – 17.00
Середа 9.00 – 15.00
Четвер 11.00 – 17.00
П'ятниця 9.00 – 15.00

Питання, за якими можна і потрібно звертатися до шкільного психолога

1. Труднощі у навчанні.

Деякі учні вчаться не так добре, як їм хотелося б. Причин для того може бути маса. Наприклад, не дуже гарна пам'ять чи розсіяна увага або недостача бажання, а можливо поблеми з вчителем і нерозуміння навіщо усе це взагалі потрібно. На консультації ми будемо намагатися визначити, в чому причина і яким чином це виправити, іншими словами спробуємо знайти, що і як необхідно розвивати, щоб вчитися краще.

2. Взаємовідношення в класі.

Є люди, які просто знаходять контакт з іншими, легко спілкуються в будь-якій, навіть незнайомій компанії. А є, і їх також дуже багато, такі, яким складно знайомитися, складно будувати гарні взаємовідношення, складно знаходити друзів і просто почувати себе легко і вільно в групі, наприклад в класі. За допомогою психолога можна знайти способи і особисті ресурси, вивчити прийоми для побудови гармонічних взаємовідношень з людьми в найрізноманітніших ситуаціях.

3. Взаємовідношення з батьками.

Іноді буває так, що втрачається спільна мова і теплі взаємовідношення з нашими близькими людьми - з нашими батьками. Конфлікти, сварки, відсутність взаєморозуміння - така ситуація в сім'ї звичайно приносить біль і дітям, і батькам. Деякі знаходять шляхи рішення, а іншим це зробити достатньо важко. Психолог розповість вам про те, як навчитися будувати нові відносини з батьками та навчитися розуміти їх, та як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас.

4. Вибір життєвого шляху

Дев'ятий, десятий та одинадцятий клас - час, коли більшість задумуються про майбутню професію і взагалі про те, як би вони хотіли прожити своє життя. Якщо ви невпевнені якаким шляхом ви хочете піти, завжди є можливість піти до психолога. Він допоможе вам усвідомити власні мрії, бажання і цілі, оцінити свої ресурси і здібності та зрозуміти (чи наблизитися до розуміння), в якій сфері (сферах) життя ви хочете реалізоватися.

5. Самоуправління і саморозвиток.
Наше життя настільки цікаве і багатогранне, що постійно ставить перед нами масу задач. Більшість з них потребують неабияки-яких зусиль і розвиток у собі найрізноманітніших особистих якостей, навичок і умінь. Можна розвивати навички лідерства чи навички ведення суперечок, логічне мислення чи творчі здібності. Покращити власні пам'ять,  увагу, уяву. Можна навчитися управляти власним життям, ставити мету і ефективно досягати їх. Психолог - людина, яка володіє технологією розвитку тих чи інших якостей, навичок і умінь та із задоволенням поділиться цією технологією з вами.