Табір з денним перебуванням "Джерельце"

Інформацію буде розміщено з виходом відповідних нормативно-правових документів

План роботи табору

Режим роботи табору

Нормативно-правова база

Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення"

Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"

Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб"

Закон України "Про безпечність та якість харчових продуктів"

Постанова КМУ від 28.04.2009 року №422 "Про затвердження Типового положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку"

Наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 13.08.2009р. №2881 «Про затвердження Державного соціального стандарту оздоровлення та відпочинку дітей"

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»

Наказ МОЗ і МОН України від 01.06.2005р. №242/329 "Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах"

Наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 19.01.2010р. №40 "Про затвердження Примірного переліку документації в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку"

Інформацію буде розміщено з виходом відповідних нормативно-правових документів