Замовлення підручників

Результати вибору підручників для 11 класів 2024.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Витяг з протоколу № 10 засідання педагогічної ради від 14.03.2024

Результати вибору підручників для 7 класів 2024.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Витяг з протоколу № 8 засідання педагогічної ради від 20.02.2024

Результати вибору підручників для 2 класів 2024.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Витяг з протоколу № 5 засідання педагогічної ради від 18.01.2024

Результати вибору підручників для 1 класів 2024.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Витяг з протоколу № 4 засідання педагогічної ради від 14.12.2023

Результати вибору підручників для 10 класів 2023.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класів закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Витяг з протоколу № 7 засідання педагогічної ради від 18.04.2023.

Результати вибору підручників для 5-6 класів 2023.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 та 6 класів закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Витяг з протоколу № 6 засідання педагогічної ради від 24.03.2023.

Результати вибору підручників для 1 класів 2023.

Результати вибору підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Витяг з протоколу № 4 засідання педагогічної ради від 22.02.2023.

Результати вибору підручників для учнів 9-го класу 2022.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу ЗЗСОподаних на конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників

Витяг з протоколу №20 засідання педагогічної ради від 03.03.2021

Результати відбору проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів для 4 класу та педагогічних працівників ЗЗСО, висвітлені у ПРОТОКОЛІ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КЗ "ХСШ №16" від 27.01.2021 року №17

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу ЗЗСО, поданих на конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, затверджені протоколом педагогічної ради від 31.03.2020 року №5 (проведено в режимі онлайн):

ПРОТОКОЛ № 8 засідання педагогічної ради  КЗ «ХСШ №16 "Про вибір/замовлення проектів підручників для учнів 1-го класу  та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти"

ПРОТОКОЛ № 6 засідання педагогічної ради  КЗ «ХСШ №16 "Про вибір/замовлення проектів підручників для учнів 5 та 10 класів  та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти"

ПРОТОКОЛ № 2  засідання педагогічної ради  КЗ «ХСШ № 16» "Про вибір/замовлення проектів підручників для учнів 5 класу  та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти"

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу на 2018/2019 навчальний рік