Комунальний заклад «Харківський ліцей № 16 Харківської міської ради»

Відкриття музею ім. В.Г. Сергєєва

11 вер. 2015
Сьогодні у фойє школи відбулось урочисте відкриття музею ім. В.Г. Сергєєва, на якому були присутні почесні гості: голова адміністрації Київського району Н.В. Казанжиєва, начальник управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Т.В. Куценко, перший заступник начальника Державного підприємства "Харківський метрополітен", член виконавчого комітету Харківської міської ради, міський голова з 1996 по 2002 рік, депутат обласної ради ІV та V скликання, почесний громадянин м. Харкова М.Д. Пилипчук, член правління публічного акціонерного товариства "Хартрон" О.О. Васильєв, помічник міського голови Г.А.Кернеса В.І. Посохов, голова спілки ветеранів селища Жуковського О.А. Нерушева та учасник бойових дій ІІ світової війни І.Ф. Чудинов.

11.09.2015 року в Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області відбулося урочисте відкриття музею імені В.Г.Сергєєва, видатного конструктора систем керування ракетної техніки, керiвника науково-виробничого об'єднання "Хартрон".

Гості, запрошені на свято, презентували музею подарунки: книгу, присвячену 100-річчю з дня народження В.Г. Сергєєва, фотоальбом «Україна космічна», журнали про історію ПАТ «Хартрон», фотографії літальних апаратів, фотографії В.Г. Сергєєва зі співробітниками підприємства на святкуванні Дня Перемоги.
І.В. Посохов від імені харківського міського голови Г.А. Кернеса подарував школі енциклопедію «Земля, увиденная с неба».

Урочисте перерізання стрічки та перша екскурсія музею