Учнівська наукова конференція "Мій внесок у наукову скарбницю країни"

24 жовт. 2019
Сьогодні у школі відбулася учнівська наукова конференція "Мій внесок у наукову скарбницю країни"!

Традицій у нашій школі багато. Однією з найцінніших та найвагоміших для учнів є проведення щорічної учнівської науково-практичної конференції "Мій внесок у наукову скарбницю країни". Знаковий факт - наші випускники, у минулому науковці-початківці, а сьогодні успішні студенти, магістри, аспіранти - це члени журі цієї конференції, це ті люди, які починали свою наукову стежку зі стін наших кабінетів, бібліотеки, сцени актової зали.

Традиційно восени ряди наукового об'єднання учнів КЗ "ХСШ №16" поповнюються юними даруваннями! З кожним роком кількість учнів, готових до посвяти у юні науковці, росте! Цього року до лав науки приєдналася рекордна кількість п'ятикласників! Шкільне наукове об'єднання "Всесвіт" молодшає, чим ми не можемо не пишатися!

У заході взяли участь представники таких ЗВО як ХНПУ ім.Г.С.Сковороди, Національний аерокосмічний університет ім.М.Жуковського "ХАІ", ХНЕУ ім.С.Кузнеця, НТУ "ХПІ", які в рамках співробітництва з нашою школою працювали як члени журі на секційних засіданнях.

Ми раді вітати наших учнів та їх наукових керівників з новими перемогами та досягненнями!

Більше фото у розділі "Фотогалерея"