Традиційний загальношкільний жовтневий квест!

14 жовт. 2019
Сьогодні представники нашої шкільної громади взяли участь у щорічному масштабному загальношкільному квесті!

Кожна родина має традиції. Має звички та події, що гріють душу спогадами та очікуванням нової пригоди. Для родини школи №16 - це наш, не схожий на жоден з інших, осінній квест.

Сьогодні в котрий раз учні, учителі та батьки взяли участь у щорічній масштабній зустрічі-квесті з нагоди свята Дня Захисника України!

У заході були задіяні близько 250 представників нашої шкільної спільноти. Під час квесту було організовано роботу тематичних станцій, на яких учасники мали змогу вправлятися у різних видах майстерності, згуртуватися та повеселитися!

Дякуємо учителю історії Городову С.А. та представникам учнівського самоврядування за ретельну підготовку, креатив та незабутні емоції після такого результативного дня!

Наша школа не тільки навчає, наша школа згуртовує та вчить вірити у найсвітліше!!!

Більше фото у розділі "Фотогалерея"